ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK MANİSA İL MÜDÜRLÜĞÜ Personel Taşıma tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Furkantur Turizm Lojistik Taşımacılık Otomotiv Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 375.984,96 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/431039).
- İhale Kayıt No
- 2019/431039
- Kazanan firma
- Furkantur Turizm Lojistik Taşımacılık Otomotiv Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺375.985
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Manisa
- Sonuç tarihi
- 13.11.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/431039 · Sonuç tarihi: 13.11.2019
İhalenin konusu
01.11.2019 İle 31.05.2021 Tarihleri Arasında 19 Ay Süre İle 397 İşgünü Toplam 2382 Sefer Olmak Üzere J Plakalı Klimalı Kaloriferli 2013 Model Ve Üzeri Enaz 17 Kişilik 6 Adet Minibüs İle Personel Taşıma
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.