ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriFOÇA DZ ÜS K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MSB BAĞLILARI Foça Deniz Üssü 5 Güzergahlı 274 Gün Personel Servisi Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ferhan Turizm Otomotiv Taşımacılık ve Gıda Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 1.052.160 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/440701).
- İhale Kayıt No
- 2019/440701
- Kazanan firma
- Ferhan Turizm Otomotiv Taşımacılık ve Gıda Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.052.160
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 15.10.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/440701 · Sonuç tarihi: 15.10.2019
İhalenin konusu
Foça Deniz Üssünde görev yapan personelin mesai geliş-gidişi maksadıyla , 01.12.2019-31.12.2020 tarihleri arasında 5 ayrı güzergah için 274 sefer (iş günü) personel taşıma hizmetidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ferhan Turizm Otomotiv Taşımacılık ve Gıda Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺81.957.005.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.