ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİSTANBUL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Personel Taşıma tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Atak Turizm Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 8.227.575 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/451861).
- İhale Kayıt No
- 2019/451861
- Kazanan firma
- Atak Turizm Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺8.227.575
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 24.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/451861 · Sonuç tarihi: 24.02.2020
İhalenin konusu
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Bağlı Hizmet Merkezleri Personelinin, 01.01.2020-31.12.2021 (2 Yıl) Tarihleri Arasında, 74 (Yetmişdört) Ayrı Güzergâhtan Kuruma Getirilip Götürülmesi İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Atak Turizm Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺74.837.647.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Atak Turizm Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →