ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriCUMHURBAŞKANLIĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Personel Taşıma (Özel Servis Araçları ile) tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Hilal-Tur Seyahat Tur.Tic.Ltd.Şti. 4.118.688 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/476510).
- İhale Kayıt No
- 2019/476510
- Kazanan firma
- Hilal-Tur Seyahat Tur.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺4.118.688
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 19.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/476510 · Sonuç tarihi: 19.12.2019
İhalenin konusu
Başkanlık personelinin toplam 64 araçla 02/01/2020-31/12/2020 tarihleri arasında 252 gün süreyle taşınması işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hilal-Tur Seyahat Tur.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺18.499.417.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Hilal-Tur Seyahat Tur.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →