ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI GİRESUN ÜNİVERSİTESİ Hizmet Aracı Kiralama İşi tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini DMR Taşımacılık Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 418.866 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/479125).
- İhale Kayıt No
- 2019/479125
- Kazanan firma
- DMR Taşımacılık Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺418.866
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Giresun
- Sonuç tarihi
- 14.11.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/479125 · Sonuç tarihi: 14.11.2019
İhalenin konusu
2020 Yılı İçin (01.01.2020-31.12.2020) Yakıt Hariç, 5 Adet Şoför, 2 Adet Binek Otomobil ve 3 Adet Panel-Van/Glass Tipi Araç Kiralama İşi.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Şoför | 5 | Adet |
| Binek Otomobil | 2 | Adet |
| Panel-Van/Glass Tipi Araç Kiralama İşi. | 3 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: DMR Taşımacılık Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺589.335.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
DMR Taşımacılık Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →