ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU Personel Taşıma tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Genol Gıda İnşaat Turizm Hayvancılık Nakliyat Taşımacılık Tekstil Dayanıklı Tüketim Ve Otomotiv San Tic Ltd Şti 854.280 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/494830).
- İhale Kayıt No
- 2019/494830
- Kazanan firma
- Genol Gıda İnşaat Turizm Hayvancılık Nakliyat Taşımacılık Tekstil Dayanıklı Tüketim Ve Otomotiv San Tic Ltd Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺854.280
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 30.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/494830 · Sonuç tarihi: 30.12.2019
İhalenin konusu
Kurum personelinin, 02.01.2020 ile 31.12.2020 tarihleri arasında toplam 252 iş gününde 10 adet araç ile 10 ayrı güzergâhta taşınması işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Genol Gıda İnşaat Turizm Hayvancılık Nakliyat Taşımacılık Tekstil Dayanıklı Tüketim Ve Otomotiv San Tic Ltd Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.843.740.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.