ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBİNGÖL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ Bingöl Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün 01/01/2020-31/12/2022 Dönemi 2 Adet Sürücülü Hizmet Aracı ) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Aska Lojistik Pazarlama Taşımacılık Temizlik İnşaat Özel Eğitim Ticaret ve Limited Şirketi 538.999,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/505089).
- İhale Kayıt No
- 2019/505089
- Kazanan firma
- Aska Lojistik Pazarlama Taşımacılık Temizlik İnşaat Özel Eğitim Ticaret ve Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺538.999
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Bingöl
- Sonuç tarihi
- 13.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/505089 · Sonuç tarihi: 13.12.2019
İhalenin konusu
Bingöl Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün 01.01.2020- 31.12.2022 Dönemi 2 Adet Sürücülü Hizmet Aracı Kiralama İşi (Akaryakıt Hariç Olup, İdare Tarafından Karşılanacaktır.)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aska Lojistik Pazarlama Taşımacılık Temizlik İnşaat Özel Eğitim Ticaret ve Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.431.080.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.