ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/505484) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/505484
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/505484 · Sonuç tarihi: 26.12.2019
İhalenin konusu
7 Kısım (42 Şoför, 59 Adet Taşıt) Araç Kiralama Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Almiran Taşımacılık Tarım Gıda İnşaat Temizlik Sanayii Ticaret Limited Şirketi — ₺231.840
Almiran Taşımacılık Tarım Gıda İnşaat Temizlik Sanayii Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺167.826
3. kısım
Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.ve Gıda Ltd.Şti. — ₺1.586.053
Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.ve Gıda Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Almiran Taşımacılık Tarım Gıda İnşaat Temizlik Sanayii Ticaret Limited Şirketi, ₺231.840; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺167.826; 3. kısım: Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.ve Gıda Ltd.Şti., ₺1.586.053.
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Araç Kiralama Hizmet Alımı hizmet alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.ve Gıda Ltd.Şti., ₺2.504.711 (30.01.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Yazgülü Kuyumculuk Orman Ürünleri İnşaat Turizm ve Taşımacılık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺231.659, Sakarya (22.11.2021)
- 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında Van İli Muradiye Ortaöğretim Öğrencilerine Araç Kiralama Hizmet Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺231.570, Van (17.09.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Tav Seçil Turizm Oto.Taş.Eml.İnş.Ve Te.Hi Gı.San.Tic.Ltd.Şti., ₺232.128, Kahramanmaraş (14.09.2020)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →