ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriT.C. CUMHURBAŞKANLIĞI SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI Sürücülü Hizmet Aracı Kiralama tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. 1.703.767,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/510231).
- İhale Kayıt No
- 2019/510231
- Kazanan firma
- Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.703.767
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 23.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/510231 · Sonuç tarihi: 23.12.2019
İhalenin konusu
01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arasında 18 adedi binek araç, 1 adedi binek araç, 1 adedi otobüs ve 1 adedi minibüs olmak üzere toplam 21 adet hizmet aracının 20 sürücü ile birlikte kiralanması işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 18 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺79.410.406.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →