Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

KARAMAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ Araç Kiralama (2 Araç Şoförlü-Yakıtsız) tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Sabır Gıda Nakliye Ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. 181.538,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/510839).

İhale Kayıt No
2019/510839
Kazanan firma
Sabır Gıda Nakliye Ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti.
Sözleşme bedeli
₺181.538
İstekli sayısı
İl
Karaman
Sonuç tarihi
19.12.2019

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/510839 · Sonuç tarihi: 19.12.2019

İhalenin konusu

12 Ay 2 Adet Araç Kiralama Hizmet Alımı ((Şoförlü-Yakıtsız) (01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arası)

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Sabır Gıda Nakliye Ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →