ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSOMA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Otobüs Kiralama tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Gün-Tur Taşımacılık Turizm Komisyon Akaryakıt Gıda Kömür İnşaat Taahhüt Seyahat Acenteliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 570.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/514582).
- İhale Kayıt No
- 2019/514582
- Kazanan firma
- Gün-Tur Taşımacılık Turizm Komisyon Akaryakıt Gıda Kömür İnşaat Taahhüt Seyahat Acenteliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺570.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Manisa
- Sonuç tarihi
- 09.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/514582 · Sonuç tarihi: 09.12.2019
İhalenin konusu
1 Adet 2010 ve üzeri Model 45+1 Otobüs(Şoförlü) TÜRSAB Belgeli Araç Plaka ve Bandrollü, 2 Adet 2015 Model ve üzeri 27+1 Otobüs(Şoförlü) TÜRSAB Belgeli Araç Plaka ve Bandrollü, 1 Adet 2015 model ve üzeri 27+1 Otobüs(Şoförsüz) Hizmet Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 2010 ve üzeri Model 45+1 Otobüs(Şoförlü) TÜRSAB Belgeli Araç Plaka ve Bandrollü | 1 | Adet |
| 2015 Model ve üzeri 27+1 Otobüs(Şoförlü) TÜRSAB Belgeli Araç Plaka ve Bandrollü | 2 | Adet |
| 2015 model ve üzeri 27+1 Otobüs(Şoförsüz) Hizmet Alımı | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gün-Tur Taşımacılık Turizm Komisyon Akaryakıt Gıda Kömür İnşaat Taahhüt Seyahat Acenteliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.152.763.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.