ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriMALATYA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (TEK.ZİR.MÜD.) DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ Araç Kiralama Hizmet Alımı (Döner Sermaye Bütçesi) tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Mert-Tur Turiz.TaĢım Tem.Gıd ve Pet.Ü Paz.Tic.San.Ltd.ġti. 244.625 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/524505).
- İhale Kayıt No
- 2019/524505
- Kazanan firma
- Mert-Tur Turiz.TaĢım Tem.Gıd ve Pet.Ü Paz.Tic.San.Ltd.ġti.
- Sözleşme bedeli
- ₺244.625
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Malatya
- Sonuç tarihi
- 04.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/524505 · Sonuç tarihi: 04.12.2019
İhalenin konusu
365 Gün Üzerinden 1 adet Binek Otomobil, 1460 Gün Üzerinden 4 adet Panelvan Araç ve 504 Sefer Üzerinden 2 Adet Servis Aracı 12 Aylık Kiralama Hizmeti (02.01.2020 ile 31.12.2020 Tarihleri arasını kapsar)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Üzerinden 1 adet Binek Otomobil | 365 | Gün |
| Üzerinden 4 adet Panelvan Araç ve 504 Sefer Üzerinden 2 Adet Servis Aracı 12 Aylık Kiralama Hizmeti (02.01.2020 ile 31.12.2020 Tarihleri arasını kapsar) | 1460 | Gün |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mert-Tur Turiz.TaĢım Tem.Gıd ve Pet.Ü Paz.Tic.San.Ltd.ġti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺593.425.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Mert-Tur Turiz.TaĢım Tem.Gıd ve Pet.Ü Paz.Tic.San.Ltd.ġti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →