ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/530187) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/530187
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Çanakkale
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/530187 · Sonuç tarihi: 04.02.2020
İhalenin konusu
12 adet şoför hariç 27 kişilik araç ile teknik şartnamede yer alan güzergahlar .
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sınırlı Sorumlu Çanakkale Servişçiler Karayolu Yolucu Taşıma Kooperatifi — ₺518.364
Sınırlı Sorumlu Çanakkale Servişçiler Karayolu Yolucu Taşıma Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
S.S. 107 Nolu Biga İşçi ve Öğr.Servi Mot.Taş.Koop. — ₺46.368
S.S. 107 Nolu Biga İşçi ve Öğr.Servi Mot.Taş.Koop. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sınırlı Sorumlu Çanakkale Servişçiler Karayolu Yolucu Taşıma Kooperatifi, ₺518.364; 2. kısım: S.S. 107 Nolu Biga İşçi ve Öğr.Servi Mot.Taş.Koop., ₺46.368.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- Tarım ve Orman Bakanlığı 3 Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Şanlıurfa İl Şube Müdürlüğünün 2022-2023 Yılı İhtiyacı Olan 4 Adet 4x4 Pick-Up Yakıtsız ve Şoförsüz Araç Kiralama Hizmet Alım İşi — Kaynarlar Taşımacılık Yemek Servis ve Temizlik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺518.400, Şanlıurfa (01.07.2022)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Öz Samandağ Taşımacılık Turizm Otomativ Gıda Kırtasiye Temizlik İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi., ₺518.400, Hatay (05.10.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Vip Yaren Gıda Turz. İnş.Tem.Nak.San. Ve Tic.Ltd.Şti, ₺518.400, Çankırı (05.04.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →