ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTRABZON ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Kiralama (10 Araç, Şoförlü, Yakıtsız, 12 Aylık, 01/01/2020 - 31/12/2020 Dönemi) tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Akça-Tur Turizm İnşaat Taşımacılık Temizlik ve Yemekhane Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 1.059.972 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/533557).
- İhale Kayıt No
- 2019/533557
- Kazanan firma
- Akça-Tur Turizm İnşaat Taşımacılık Temizlik ve Yemekhane Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.059.972
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Trabzon
- Sonuç tarihi
- 06.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/533557 · Sonuç tarihi: 06.12.2019
İhalenin konusu
Araç Kiralama Hizmeti (10 Araç, Şoförlü, Yakıtsız, 12 aylık, 01.01.2020 - 31.12.2020 dönemi)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akça-Tur Turizm İnşaat Taşımacılık Temizlik ve Yemekhane Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.757.194.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.