ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİZMİR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İzmir Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü Servis Kiralama (22 Araç) (01/01/2020 - 31/12/2020 Dönemi) hizmet . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Özdecan Turizm Taşımacılık ve Seyahat Acentaları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 2.504.504,52 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/537248).
- İhale Kayıt No
- 2019/537248
- Kazanan firma
- Özdecan Turizm Taşımacılık ve Seyahat Acentaları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.504.505
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 19.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/537248 · Sonuç tarihi: 19.12.2019
İhalenin konusu
Servis Kiralama Hizmet Alım İşi (22 Araç)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özdecan Turizm Taşımacılık ve Seyahat Acentaları Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺117.144.657.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.