ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriMKE BARUT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ Sürücülü ADR Belgeli EX/II Kamyonet(1 Kiralama tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ay Grup Turizm Nakliyat Petrol İnşaat Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi 111.888 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/542231).
- İhale Kayıt No
- 2019/542231
- Kazanan firma
- Ay Grup Turizm Nakliyat Petrol İnşaat Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺111.888
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 04.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/542231 · Sonuç tarihi: 04.12.2019
İhalenin konusu
01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arasında 1 Adet Sürücülü ADR Belgeli EX/II Kamyonet (1. Sınıf) Kiralanması Hizmet alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ay Grup Turizm Nakliyat Petrol İnşaat Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.119.238.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.