ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriMURATBEY GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ "01/01/2020-31/12/2020 tarihleri arasında İş Günü Süreyle 3 Adet 27 Kişilik Midibüs İle) Muratbey Gümrük Müdürlüğü personeli için Taşıma İhalesi İşi" tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak Ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi 342.216 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/551278).
- İhale Kayıt No
- 2019/551278
- Kazanan firma
- Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak Ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺342.216
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 26.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/551278 · Sonuç tarihi: 26.12.2019
İhalenin konusu
01/01/2020-31/12/2020 tarihleri arasında (252 İş Günü Süreyle 3 Adet 27 Kişilik Midibüs İle) Muratbey Gümrük Müdürlüğü personeli için Taşıma Hizmet İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öztuğra Turizm Taşımacılık Nakliyat Emlak Ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.239.916.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.