ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRESİ BAŞKANLIĞI MBB Sınırları İçinde Hizmetlerin Etkin ve Verimli Bir Şekilde Yürütülebilmesi İçin 33 Adet Araç Kiralama İşi tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini BESOT Manisa Belediyesi Müşavirlik Mühendislik Müteahhitlik Hizmetleri Ulaşım Toplu Taşımacılık Sosyal Tesisler İşletmeciliği Turizm Ve Enerji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 1.295.640 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/554150).
- İhale Kayıt No
- 2019/554150
- Kazanan firma
- BESOT Manisa Belediyesi Müşavirlik Mühendislik Müteahhitlik Hizmetleri Ulaşım Toplu Taşımacılık Sosyal Tesisler İşletmeciliği Turizm Ve Enerji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.295.640
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Manisa
- Sonuç tarihi
- 17.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/554150 · Sonuç tarihi: 17.12.2019
İhalenin konusu
Miktar : 01.01.2020- 31.12.2020 tarihine kadar 33 Adet (Şoförsüz/Personel Çalıştırılmaksızın) Araç Kiralama Türü:Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: BESOT Manisa Belediyesi Müşavirlik Mühendislik Müteahhitlik Hizmetleri Ulaşım Toplu Taşımacılık Sosyal Tesisler İşletmeciliği Turizm Ve Enerji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺21.763.414.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.