ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK DENİZLİ İL MÜDÜRLÜĞÜ Denizli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Güvenlik Merkezlerinde çalışan personelin 01/03/2020-28/02/2022 tarihleri arasında 2 yıl süreyle toplam 9 adet servis aracı ile personel taşıma tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Simge Ev Aletleri Turizm TaĢımacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi 1.131.456 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/556888).
- İhale Kayıt No
- 2019/556888
- Kazanan firma
- Simge Ev Aletleri Turizm TaĢımacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.131.456
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Denizli
- Sonuç tarihi
- 15.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/556888 · Sonuç tarihi: 15.01.2020
İhalenin konusu
498 İş Günü 2 Adet 16 Kişilik Minübüs, 4 Adet 19 Kişilik Minübüs, 3 Adet 30 Kişilik Midibüs (Küçük Otobüs) Kiralanması
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 19 Kişilik Minübüs | 4 | Adet |
| 30 Kişilik Midibüs (Küçük Otobüs) Kiralanması | 3 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Simge Ev Aletleri Turizm TaĢımacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.904.674.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.