ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/557190) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/557190
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/557190 · Sonuç tarihi: 17.12.2019
İhalenin konusu
3 Yıl süreyle Minibüs, Binek Araç, Kamyonet, Panelvan ve İş Makinesi Kiralama
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺29.901.832
2. kısım
Küre İnşaat Taahhüt Turizm Taşımacılık Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺45.854.510
Küre İnşaat Taahhüt Turizm Taşımacılık Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺29.901.832; 2. kısım: Küre İnşaat Taahhüt Turizm Taşımacılık Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺45.854.510.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- TÜPRAŞ'a Bağlı Rafinerilerden Karayolları 5 (Mersin) Bölge Müdürlüğüne Bağlı Sabit Bitüm Depo Tesislerine Bitüm Nakli Hizmet Alımı İşi — Oğuzer Nakliyat Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Temizlik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Kadir Petrol Ürünleri İnşaat Taşımacılık Hafriyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Aşsız Petrol Nakliye İnşaat Turizm Tarım Hayvancılık Gıda Otomotiv Tekstil Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı, ₺29.923.500, Mersin (28.07.2026)
- DSİ 24 Bölge Müdürlüğü 2026 Yılı Şoförlü Taşıma Hizmet Alımı İşi — Tamara Tur Turizm Organizasyon Eğitim ve Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺29.865.240, Kars (20.01.2026)
- (Kısmi Zamanlı) İş Makinesi Kiralaması — Ottoman Kurumsal Hizmetler İnşaat Makina Temizlik Gıda Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yolaçan Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı, ₺29.860.000, İzmir (23.10.2025)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →