ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTARIM VE ORMAN BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TC Tarım ve Orman Bakanlığı Beştepe Kampüsünde Çalışan Personel İçin 02/01/2020 – 31/12/2020 Tarihleri Arası Personel Servis Taşıtı Kiralama Hizmet Alımı tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini AC Turizm Taşı.İnş ve San Tic Ltd Şti 3.935.760 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/569305).
- İhale Kayıt No
- 2019/569305
- Kazanan firma
- AC Turizm Taşı.İnş ve San Tic Ltd Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺3.935.760
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 30.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/569305 · Sonuç tarihi: 30.01.2020
İhalenin konusu
10 adet Otobüs (22 ila 27 kişilik Midibüs) ve 52 adet Otobüs (17 ila 21 kişilik Minibüs) olmak üzere toplam 62 adet personel taşıma servis taşıtı kiralanacaktır.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Otobüs (22 ila 27 kişilik Midibüs) | 10 | adet |
| Otobüs (17 ila 21 kişilik Minibüs) olmak üzere toplam 62 adet personel taşıma servis taşıtı kiralanacaktır. | 52 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: AC Turizm Taşı.İnş ve San Tic Ltd Şti, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺15.926.392.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
AC Turizm Taşı.İnş ve San Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →