ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTIP FAKÜLTESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ Kadrolu Personel Taşıma, Diyaliz Hastalarını Taşıma Ve Araç Kiralama Hizmeti hizmet alımı 4734 sayılı Kamu . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kanarya Tur Tekstil Turizm Otomotiv Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 3.048.816 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/574345).
- İhale Kayıt No
- 2019/574345
- Kazanan firma
- Kanarya Tur Tekstil Turizm Otomotiv Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.048.816
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Samsun
- Sonuç tarihi
- 31.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/574345 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
Toplamda 43 Araç İle 01.01.2020-31.12.2020 Tarihleri Arası Kadrolu Personel Taşıma, Hasta Taşıma Ve Araç Kiralama Hizmeti Alımı İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kanarya Tur Tekstil Turizm Otomotiv Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.045.522.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.