ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/599153) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/599153
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/599153 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
12 Ay Süreyle 10 Adet Şoförlü, 12 Adet Şoförsüz Araç Kiralama
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Süreyle 10 Adet Şoförlü | 12 | Ay |
| Şoförsüz Araç Kiralama | 12 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kırımlı Gıda Maddeleri Pazarlama,Oto Kiralama, TaĢımacılık, Taahhüt Ticaret Limited ġirketi. — ₺606.360
Kırımlı Gıda Maddeleri Pazarlama,Oto Kiralama, TaĢımacılık, Taahhüt Ticaret Limited ġirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ecrin Araç Kiralama TaĢımacılık Sanayi Ticaret Limited ġirketi — ₺246.000
Ecrin Araç Kiralama TaĢımacılık Sanayi Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kırımlı Gıda Maddeleri Pazarlama,Oto Kiralama, TaĢımacılık, Taahhüt Ticaret Limited ġirketi., ₺606.360; 2. kısım: Ecrin Araç Kiralama TaĢımacılık Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺246.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — 86 Nolu İnlice Minibüs.Motor.Taşıyıcılar Koop.S.S., ₺606.424, Adıyaman (06.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) İş Ortaklığı, ₺606.284, Giresun (09.01.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Maygold Otomotiv Anonim Şirketi, ₺606.466, Çankırı (13.03.2020)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →