ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTAPU VE KADASTRO 7.(DİYARBAKIR) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE İŞLETME BİRİMİ Diyarbakır Tapu ve Kadastro 7 Bölge Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğüne bağlı Diyarbakır Kadastro, Kayapınar, Yenişehir, Sur ve Bağlar Tapu Müdürlüklerinde çalışan personeller için 02/01/2020 ila 31/12/2020 tarihleri arası servis hizmet alımı işi tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Renas Tekstil İnşaat Market Petrol Ürünleri Dayanıklı Tüketim Malları Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 278.208 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/599875).
- İhale Kayıt No
- 2019/599875
- Kazanan firma
- Renas Tekstil İnşaat Market Petrol Ürünleri Dayanıklı Tüketim Malları Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺278.208
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Diyarbakır
- Sonuç tarihi
- 13.01.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/599875 · Sonuç tarihi: 13.01.2020
İhalenin konusu
6 Adet 27+1 Koltuk Kapasiteli Servis Aracı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Renas Tekstil İnşaat Market Petrol Ürünleri Dayanıklı Tüketim Malları Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺521.682.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.