ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ Personel Taşıma Servisi Kiralama Hizmeti tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi 387.074 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/601970).
- İhale Kayıt No
- 2019/601970
- Kazanan firma
- Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺387.074
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 30.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/601970 · Sonuç tarihi: 30.12.2019
İhalenin konusu
Personel Taşıma Servisi Kiralama Hizmeti Alımı; 01.01.2020- 31.05.2020 Tarihleri Arasında 103 takvim günü Araçla personel Taşıma Servisi Kiralama Hizmeti alımı 6 Adet Minibüs 5 Adet Otobüs Toplam 11 Adet Araç
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.425.634.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →