ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTRAKYA GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (EDİRNE) TİCARET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü 01/01/2020-31/12/2020 Tarihleri Arasında (Sürücülü- Akaryakıtlı) 5 Adet 27-30 Kişilik Otobüs Personel Servisi Kiralama Hizmeti hizmet alımı 4734 sayılı Kamu . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ecrin Araç Kiralama Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi 535.392 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/617408).
- İhale Kayıt No
- 2019/617408
- Kazanan firma
- Ecrin Araç Kiralama Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺535.392
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Edirne
- Sonuç tarihi
- 31.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/617408 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
5 Adet 27-30 Kişilik Otobüs Personel Servis Kiralama Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ecrin Araç Kiralama Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 20 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺28.590.790.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ecrin Araç Kiralama Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →