ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBANKACILIK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU Personel Servis Hizmet Alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Beştur Tur.Taş.İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. 4.128.750 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/130043).
- İhale Kayıt No
- 2020/130043
- Kazanan firma
- Beştur Tur.Taş.İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺4.128.750
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 28.04.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/130043 · Sonuç tarihi: 28.04.2020
İhalenin konusu
Kurumun hizmet binası ile personelin ikametgahları arasında (İstanbul il sınırları içi) 40 adet 16+1 kişilik araç ile 01.07.2020- 31.12.2021 tarihleri arasındaki iş günlerinde personel taşıma hizmeti alımı işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Beştur Tur.Taş.İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.459.830.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Beştur Tur.Taş.İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →