ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI-HAVA K.LIĞI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI Sahil Güvenlik Hava Klığında (Gaziemir/İzmir) Görevli Personelin, 01 Haziran 2020 Ve 31 Mayıs 2021 Tarihleri Arasında Mesaiye Geliş Gidişlerinin Sağlanması İçin Personel Servisi Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Adaymur Turizm Taş.Tek.Mad.Pet.Ot.İnş.Gıd.Sn ve Tic.Ltd.Şti. 970.200 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/147012).
- İhale Kayıt No
- 2020/147012
- Kazanan firma
- Adaymur Turizm Taş.Tek.Mad.Pet.Ot.İnş.Gıd.Sn ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺970.200
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 14.05.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/147012 · Sonuç tarihi: 14.05.2020
İhalenin konusu
252 gün süre ile tam sefer sabah-akşam 5 güzergâhta (Lahika-1?de güzergâh toplam mesafeleri belirtilmiştir.) 5 adet araç ile personel servis kiralama hizmet işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Adaymur Turizm Taş.Tek.Mad.Pet.Ot.İnş.Gıd.Sn ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.719.498.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Adaymur Turizm Taş.Tek.Mad.Pet.Ot.İnş.Gıd.Sn ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →