ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK ESKİŞEHİR İL MÜDÜRLÜĞÜ Araç Kiralama Hizmet Alımı hizmet alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini ES Temizlik Taahhüt Turizm Gıda Taşıma İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti 681.181,71 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/1914).
- İhale Kayıt No
- 2020/1914
- Kazanan firma
- ES Temizlik Taahhüt Turizm Gıda Taşıma İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺681.182
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Eskişehir
- Sonuç tarihi
- 27.03.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/1914 · Sonuç tarihi: 27.03.2020
İhalenin konusu
01/04/2020 - 31/12/2022 tarihleri arası 33 ay süreli 3 adet Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
ES Temizlik Taahhüt Turizm Gıda Taşıma İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →