ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİSTANBUL DEVLET TİYATROSU MÜDÜRLÜĞÜ DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2020/2021 Yılları Gündüz Ve Gece Personel Taşıma Ve Turnelere Ulaşım hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. 5.083.523 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/22155).
- İhale Kayıt No
- 2020/22155
- Kazanan firma
- Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺5.083.523
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 03.03.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/22155 · Sonuç tarihi: 03.03.2020
İhalenin konusu
Açık ihale usulü ile; gündüz için 12 ay, gece, turne, ring servis için, 9 ay süreyle, 16+1 kişilik 2016 yılı ve üzeri en az 80 araçla ve turneler için 46+1 kişilik 2014 yılı ve üzeri en az 3 adet (otobüs) araçla personel taşıma servis hizmeti.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş., kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺263.422.387.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →