ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU TÜBİTAK ULAKBİM 01/08/2020 – 31/05/2021 Dönemi Personel Taşıma Servis Aracı Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. 1.073.946,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/253879).
- İhale Kayıt No
- 2020/253879
- Kazanan firma
- Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.073.947
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 27.07.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/253879 · Sonuç tarihi: 27.07.2020
İhalenin konusu
209 iş Günü Boyunca Muhtelif Kapasitelerde 18 Adet Servis Aracının Sürücüsü İle Kiralanması Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺16.829.220.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →