ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriMENTEŞE SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ Menteşe, Fethiye ve Köyceğiz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüklerinin 01/03/2020 - 31/12/2020 Dönemine Ait 10 Aylık Birleştirilmiş 6 Sürücülü 1 Sürücüsüz Toplam 7 Adet 4+1 Pick-up Araç Kiralama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Gökse Taşımacılık ve Personel Hizmetleri Limited Şirketi 127.480 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/27088).
- İhale Kayıt No
- 2020/27088
- Kazanan firma
- Gökse Taşımacılık ve Personel Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺127.480
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Muğla
- Sonuç tarihi
- 05.03.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/27088 · Sonuç tarihi: 05.03.2020
İhalenin konusu
2020 Yılı 10 Aylık (01.03.2020 - 31.12.2020) Taşıt Sayısı : 7 (yedi) Adet, Şoför Sayısı : 6 (altı) Adet Menteşe SHM : 3 Adet 4+1 Pick-up Fethiye SHM : 2 Adet 4+1 Pick-up - 1 Şoför Köyceğiz SHM : 2 Adet 4+1 Pick-up
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gökse Taşımacılık ve Personel Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.350.330.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Gökse Taşımacılık ve Personel Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →