ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriMALTEPE BELEDİYESİ ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Belediye Hizmetlerinin Yürütülmesi için Hizmet Aracı Kiralanması ve Yardımcı Personel (Şoför, Operatör ve Tamirci) Destek Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini 06 Antika Turizm Taşımacılık Hizmet ve Temizlik İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi 69.999.999 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/278807).
- İhale Kayıt No
- 2020/278807
- Kazanan firma
- 06 Antika Turizm Taşımacılık Hizmet ve Temizlik İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺69.999.999
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 29.07.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/278807 · Sonuç tarihi: 29.07.2020
İhalenin konusu
01/08/2020-30/09/2022 Tarihleri Arası Belediye Hizmetlerinin Yürütülmesi İçin 199 Adet Hizmet Aracı İle 150.000 km. Otobüs ve 113 Kişilik Yardımcı Personel Şoför Operatör Tamirci Kiralanması Hizmet Alım İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: 06 Antika Turizm Taşımacılık Hizmet ve Temizlik İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺85.317.279.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.