ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/341755) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/341755
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/341755 · Sonuç tarihi: 18.08.2020
İhalenin konusu
2020 2021 Eğitim Öğretim Yılında Çekmeköy'ün Mahallelerinde İkamet Eden 242 Öğrencinin 21 Araçla Okulların Açık Bulunduğu 191 Gün Günü Birlik Merkez Okullara Taşınması İşi Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺102.185
2. kısım
Ay Tek Turizm ve TaĢımacılık Ltd.ġti — ₺202.174
Ay Tek Turizm ve TaĢımacılık Ltd.ġti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺102.185; 2. kısım: Ay Tek Turizm ve TaĢımacılık Ltd.ġti, ₺202.174.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺102.300 (24.08.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — VĠP Yaren Gıda Turz. ĠnĢ.Tem.Nak.San. ve Tic.Ltd.ġti, ₺101.928, Çankırı (20.08.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺101.920, Samsun (08.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →