Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/345465) 11 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2020/345465
Kısım sayısı
11
İl
Kastamonu

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/345465 · Sonuç tarihi: 12.10.2020

İhalenin konusu

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Uygulaması Kapsamında Merkez Hattında Bulunan 339 Öğrencinin 22 Taşıma Araç İle 31/08/2020-25/06/2021 Tarihleri Arasında Taşınması İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Doruk Gıda Ve İht.Md Oto.Nak.Ve Tş.S.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺64.749
Doruk Gıda Ve İht.Md Oto.Nak.Ve Tş.S.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.875
3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺29.032
4. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺21.488
5. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺63.603
6. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.875
7. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.493
8. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺34.762
9. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺70.479
10. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺52.334
11. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺31.706