Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/345929) 13 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2020/345929
Kısım sayısı
13
İl
Kastamonu

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/345929 · Sonuç tarihi: 12.08.2020

İhalenin konusu

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Uygulaması Kapsamında Kırsal Hattında Bulunan 377 Öğrencinin 31 Taşıma Aracı İle 31/08/2020-25/06/2021 Tarihleri Arasında Taşınması İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺24.448
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺22.252
3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺13.848
4. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺24.830
5. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.762
6. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺19.673
7. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺31.515
8. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺49.144
9. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.245
10. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺27.695
11. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺27.695
12. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺23.187
13. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.055