Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/353966) 8 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2020/353966
Kısım sayısı
8
İl
Denizli

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/353966 · Sonuç tarihi: 25.08.2020

İhalenin konusu

Bekilli ilçe merkezindeki 2 taşıma merkezi okula 12 mahalleden 153 öğrencinin 14 araç ile 31/08/2020-18/06/2021 tarihleri arasında 186 iş günü öğrenci taşıma işi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺73.842
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺74.586
3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.832
4. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.832
5. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.668
6. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺25.296
7. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺22.506
8. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺75.888