ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesinin sonucu (İKN 2020/355127). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/355127
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺110.517
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Erzurum
- Sonuç tarihi
- 19.10.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/355127 · Sonuç tarihi: 19.10.2020
İhalenin konusu
Merkez ve Maden Köprübaşı Yerleşim Yerlerindeki Taşıma Kapsamına Alınan 141 Öğrencinin 11 Araç İle Taşıma Merkezi Olarak Belirlenen Okullara 31/08/2020-18/06/2021 Tarihleri Arası 187 İş Günü Taşınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺110.517 — İSPİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Taşımalı İlk/Ortaokul hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (52.983,3 ₺) %109 üzerinde.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.