Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/355920) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2020/355920
Kısım sayısı
3
İl
Ordu

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/355920 · Sonuç tarihi: 27.08.2020

İhalenin konusu

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 31 Ağuistos 2020-18 Haziran 2021 Tarihleri Arasında 54 Güzergahtan 57 Araç İle 186 İş Günü Öğrenci Taşıma Hizmeti Alımı

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Çamuroğlu Tarım Ür.Paz.San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺592.410
Çamuroğlu Tarım Ür.Paz.San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
S.S.105 Nolu Alankent Minibüs Motorll Taş.Koop. — ₺435.240
S.S.105 Nolu Alankent Minibüs Motorll Taş.Koop. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
3. kısım
S.S. 69 Nolu Kabataş Motorlu Taşıyıcılar Koop. — ₺305.226
S.S. 69 Nolu Kabataş Motorlu Taşıyıcılar Koop. firmasının kazandığı diğer ihaleler →