ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/361356) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/361356
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/361356 · Sonuç tarihi: 11.09.2020
İhalenin konusu
Erbaa Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 941 Öğrencinin 13 Taşıma Merkezi Okula 58 (Araç) İle 186 İş Günü Taşınması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺136.710
2. kısım
S.S 6 Nolu Erbaa Minibüscüler Motorlu Tayışıyıcılar Kooperatifi — ₺506.664
S.S 6 Nolu Erbaa Minibüscüler Motorlu Tayışıyıcılar Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺136.710; 2. kısım: S.S 6 Nolu Erbaa Minibüscüler Motorlu Tayışıyıcılar Kooperatifi, ₺506.664.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Van İli Gürpınar İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Özel Eğitim Öğrenci/Kursiyer/Velilerin Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 3 Servis Aracı ve 3 Rehber Personel ile Taşınması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺136.710, Van (23.09.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺136.826, Balıkesir (06.10.2020)
- Nizip, İlçe Merkezinde Bulunan 528 Türk ve Suriyeli Öğrencinin Adreslerinden Alınarak Taşıma Merkezi 3Ortaöğretim Okullarına 42 Araç İle 163 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı — Aras Proje Gıda Taahhüdü Taşıma Danışmanlık Hizmet Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺136.920, Gaziantep (26.10.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →