ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ Personel Taşıma Servisi Kiralama Hizmeti hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş. 329.295 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/363618).
- İhale Kayıt No
- 2020/363618
- Kazanan firma
- Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺329.295
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 21.08.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/363618 · Sonuç tarihi: 21.08.2020
İhalenin konusu
Personel Taşıma Servisi Kiralama Hizmeti Alımı; 01.09.2020- 31.12.2020 Tarihleri Arasında 87 Takvim Günü Onbir Araçla Personel Taşıma Servisi Kiralama Hizmeti Alımı 6 Adet Minibüs 5 Adet Otobüs Toplam 11 Adet Araç
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.491.940.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →