Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/367453) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2020/367453
Kısım sayısı
2
İl
Aksaray

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/367453 · Sonuç tarihi: 18.09.2020

İhalenin konusu

3 Adet 4x4 Şoförsüz 2018 Model ve Üzeri Çift Kabinli 4+1 Kişilik Pick_Up İle 1 Adet 31-33 Kişilik Şoförlü 2015 Model ve Üzeri Midibüs ve 1 Adet 19+1 Kişilik Şoförlü 2015 Model ve Üzeri Minibüs Kiralama Hizmet Alımı

İş kalemiMiktarBirim
4x4 Şoförsüz 2018 Model ve Üzeri Çift Kabinli 4+1 Kişilik Pick_Up İle 1 Adet 31-33 Kişilik Şoförlü 2015 Model ve Üzeri Midibüs3Adet
19+1 Kişilik Şoförlü 2015 Model ve Üzeri Minibüs Kiralama Hizmet Alımı1Adet

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Soylubey Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺767.532
Soylubey Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Berzah Sağlık Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺381.060
Berzah Sağlık Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →