ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/369391) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/369391
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bitlis
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/369391 · Sonuç tarihi: 09.09.2020
İhalenin konusu
Bitlis Merkez 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim (Lise) Ve İmam Hatip Ortaokulları Öğrencilerinin Taşıma İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺59.148
2. kısım
Gün Bato Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺381.300
Gün Bato Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺59.148; 2. kısım: Gün Bato Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺381.300.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺59.150, Karaman (18.08.2021)
- MSB ANT İskenderun İşletme Müdürlüğü 2021 Yılı Personel Servis Taşıma — Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.Ve Gıda Ltd.Şti., ₺58.910, Hatay (24.11.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺58.830, Nevşehir (28.09.2020)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →