ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI DÜZENLEYİCİ VE DENETLEYİCİ KURUMLAR SERMAYE PİYASASI KURULU İstanbul Personel Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi 351.486 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/372838).
- İhale Kayıt No
- 2020/372838
- Kazanan firma
- Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺351.486
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 03.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/372838 · Sonuç tarihi: 03.09.2020
İhalenin konusu
Sermaye Piyasası Kurulunun İstanbul'da Görevli Personelinin İşe Geliş Ve Gidişlerinin Sağlanması Amacıyla 07/09/2020 - 30/06/2021 Tarihleri Arasında 207 İş Günü Süreyle Toplam 5 (Beş) Adet Servis Aracı İle Personel Taşıma Hizmeti Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.425.634.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sega Lojistik Ve Taşımacılık Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →