Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

"ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesinin sonucu (İKN 2020/373247). Kaynak: EKAP.

İhale Kayıt No
2020/373247
Kazanan firma
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
Sözleşme bedeli
₺25.403
İstekli sayısı
İl
Kırklareli
Sonuç tarihi
07.09.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/373247 · Sonuç tarihi: 07.09.2020

İhalenin konusu

2020/2021 Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Uygulaması Ortaöğretim Öğrencilerinin 6 Araç İle Pınarhisar Anadolu Lisesi-MTAL-İmam Hatip Lisesi ve Ortaokuluna 31/08/2020 -25/06/2021 Tarihleri Arasında Taşınması

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.