ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI DÜZENLEYİCİ VE DENETLEYİCİ KURUMLAR SERMAYE PİYASASI KURULU Ankara personel taşıma hizmet alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kavlak Seyahat Turizm Taşımacılık Oto Alım Satım Kiralama Besicilik İnşaat Temizlik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 646.002 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/375200).
- İhale Kayıt No
- 2020/375200
- Kazanan firma
- Kavlak Seyahat Turizm Taşımacılık Oto Alım Satım Kiralama Besicilik İnşaat Temizlik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺646.002
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 30.09.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/375200 · Sonuç tarihi: 30.09.2020
İhalenin konusu
21/09/2020 - 30/06/2021 Tarihleri Arasında 197 İş Günü Süre İle Kurulumuzun Ankara Hizmet Birimlerinde Çalışan Personelin İşe Geliş ve Gidişlerinin Sağlanması Amacıyla 14 (Ondört) Adet (C) Plakalı Servis Aracı İle Personel Taşıma Hizmeti Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kavlak Seyahat Turizm Taşımacılık Oto Alım Satım Kiralama Besicilik İnşaat Temizlik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺25.498.151.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.