ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/381808) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/381808
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Erzurum
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/381808 · Sonuç tarihi: 07.09.2020
İhalenin konusu
16 Araçla Öğrenci taşıma İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺32.550
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺71.982
3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺37.200
4. kısım
Öz Oltu Tur.Taş.İt.İh.Tic.Sa.Ltd.Şti — ₺35.898
Öz Oltu Tur.Taş.İt.İh.Tic.Sa.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺32.550; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺71.982; 3. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺37.200; 4. kısım: Öz Oltu Tur.Taş.İt.İh.Tic.Sa.Ltd.Şti, ₺35.898.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺32.578, Ordu (27.08.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺32.384, Afyonkarahisar (01.09.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺32.725, Yozgat (07.08.2020)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →