ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/386180) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/386180
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/386180 · Sonuç tarihi: 28.09.2020
İhalenin konusu
512 Özel Eğitim Öğrencisinin 49 Araç İle 186 Gün Taşınması İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
OKU Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.947.420
OKU Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
AZ-AL Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺85.002
AZ-AL Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Arda Balaban Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. — ₺85.188
Arda Balaban Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: OKU Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.947.420; 2. kısım: AZ-AL Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺85.002; 3. kısım: Arda Balaban Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti., ₺85.188.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Çare Tem. Taş. İnş. Pet. Gıda Kırtasiye Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., ₺1.947.400, Gaziantep (27.09.2021)
- Ocak Malzemesi ve Hafriyat Nakli — Sınırlı Sorumlu Damperli Kamyoncular Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi, ₺1.947.550, Bartın (18.06.2026)
- Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Adana İli Aladağ İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 132 Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 13 Araç ile 168 İş Günü Taşınması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.947.792, Adana (30.09.2025)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →