ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/387429) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/387429
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Hatay
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/387429 · Sonuç tarihi: 15.09.2020
İhalenin konusu
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Hatay İli Erzin İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Öğrencilerin Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okullara Taşınma İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Beyinoğlu Seyahat Turizm Taşımacılık ve Tic.Ltd.Şti. — ₺410.154
Beyinoğlu Seyahat Turizm Taşımacılık ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.Ve Gıda Ltd.Şti. — ₺398.598
Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.Ve Gıda Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Beyinoğlu Seyahat Turizm Taşımacılık ve Tic.Ltd.Şti., ₺410.154; 2. kısım: Uçarlar İnş.San.Tic.Turizm Taş.Ve Gıda Ltd.Şti., ₺398.598.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- Tunceli Merkez ve İlçe Köy Yolları İle Güvenlik Yollarında Kar İle Mücadele Kapsamında Kullanılmak Üzere 4 adet Yükleyici (Loder) ve 2 Adet Greyder Kiralanması — Sa-To Taşımacılık İnşaat Taahhüt Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺409.950, Tunceli (24.12.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Ocak Taşımacılık Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺410.400, Ordu (11.10.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Koç-Can Taşımacılık Emlak İnşaat Taahhüt Turizm Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺410.400, Antalya (27.03.2020)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →