ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/436013) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/436013
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Aydın
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/436013 · Sonuç tarihi: 20.10.2020
İhalenin konusu
Toplam 12 Kısım 2021 Yılı Sürücülü ve Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺912.571
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺419.735
3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺170.933
4. kısım
Dostlar Taş.Ser.Eğit Tur.Yer.Ürün.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺921.964
Dostlar Taş.Ser.Eğit Tur.Yer.Ürün.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺912.571; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺419.735; 3. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺170.933; 4. kısım: Dostlar Taş.Ser.Eğit Tur.Yer.Ürün.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺921.964.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — S.S. 252 Nolu İznik Servis Taşımacılığı Mot. Taş. Koop., ₺911.729, Bursa (03.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — S.S.Çerkeş Bir Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺911.638, Çankırı (13.09.2021)
- 2026 Yılı 10 Ay Süreyle 3 Adet Sürücüsüz/Yakıtsız Binek Araç Kiralama — Boğaziçi Taahhüt Enerji ve İnşaat Limited Şirketi, ₺911.340, Elazığ (03.03.2026)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →